Wypadek na krajowej szóstce. Sześć osób w szpitalu

25 sierpnia 2014r. | Drukuj

W sobotę na drodze krajowej nr 6, w miejscowości Ługi doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. 6 osób, w tym jedno dziecko trafiło do szpitala.

KPP Lębork

KPP Lębork

Przez ponad 4 godziny lęborscy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku do którego doszło w sobotę w Ługach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący w kierunku Wejherowa 23-letni kierowca opla z okolic Słupska uderzył w tył jadącego przed nim renault kierowanego przez 36-letniego mieszkańca Włocławka, który siłą uderzenia został wypchnięty na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fordem, kierowanym przez 30-latka z Lęborka. Wszyscy kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia 5 osób dorosłych i jedno dziecko w wieku 3 lat, trafiło do szpitali w Lęborku i Wejherowie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja bada okoliczności i przyczyny zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz