Prezydent Słupska stanie przed prokuraturą

18 sierpnia 2014r. | Drukuj

Prezydent Słupska Maciej Kobyliński zostanie wezwany na przesłuchanie do Okręgowej Prokuratury w Gdańsku. Sprawa dotyczy podpaleń aut w Słupsku należących do Aleksandra Jacka.

fot. gk

fot. gk

Do głośnej sprawy podpaleń aut w Słupsku wracaliśmy wielokrotnie. Tym razem sprawa wydaje się jeszcze bardziej poważna, gdy do prokuratury zostaje wezwany obecny włodarz miasta. Agnieszka Gładkowska z gdańskiej prokuratury mówi, że ta czynność jest zaplanowana, ale jeszcze nie wyznaczono terminu.

Zobacz więcej: Dalszy ciąg sprawy podpaleń w Słupsku. Andrzej O. zatrzymany

Dodatkowo Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz prowadzi sprawę kupowania głosów w wyborach samorządowych w 2010 roku. Słupski przedsiębiorca Andrzej O. miał zeznać, że kupował głosy od więźniów zakładu karnego na rzecz Macieja Kobylińskiego. Obecnie szefem Gabinetu Prezydenta miasta Słupska jest Marek Wójtowicz, były szef aresztu w Słupsku.

Do sprawy wrócimy.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz