Festyn Rodzinny przy lęborskim „Mechaniku”

07 sierpnia 2014r. | Drukuj

W niedzielę, 10 sierpnia na boisku Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku odbędzie się Festyn Rodzinny. Start o godzinie 13.00.

mat. prasowe

mat. prasowe

Atrakcją będą występy grup muzycznych, konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami, w tym sprawnościowe przygotowane przez strażaków. Będzie można bezpłatnie przejechać się kucykiem, zjechać na zjeżdżalni czy poskakać na eurobangy. Na wszystkich czeka darmowa grochówka, bigos oraz inne przysmaki.

Organizowany Festyn oprócz umożliwienia wspólnej zabawy dla całych rodzin ma również ułatwić i przyczynić się do integracji całego środowiska lokalnego, w tym osób uczestniczących w programie rewitalizacji społecznej pn. „Rewitalizacja Społeczna Lęborka”. Wspólne działania mają na celu dostarczenie mieszkańcom miasta informacji o realizowanym programie, wzajemnych inspiracji oraz mają przyczynić się do uaktywnienia potencjału nieaktywnych jeszcze osób.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz