Nocny Marszobieg po ostatni dotyk słońca

06 sierpnia 2014r. | Drukuj

W sobotę, 9 sierpnia w Łebie po raz pierwszy odbędzie się „Nocny MarszoBieg po Ostatni Dotyk Słońca”. Start o godzinie 23.00 w Parku Nadmorskim.

mat. prasowe

mat. prasowe

Organizowany w Łebie MarszoBieg ma charakter otwarty. Przeznaczony jest dla  dla każdego uczestnika od 5 do 105 lat, bez pomiaru czasu, bez wpisowego, poprowadzony ścieżkami niedawno odnowionego Parku Nadmorskiego w centrum miasta. Godzina biegu nie jest bez znaczenia. MarszoBieg odbędzie się po zachodzie słońca, co mobilizuje uczestników do posiadania własnego źródła oświetlenia. Dystans biegu także jest niezwykły, gdyż pozwala w poziomie przebiec własnym tempem “odległość między Łebą a słońcem”, czyli ok. 3km. Organizatorzy wychodząc naprzeciw osobom preferującym marsz, umożliwiają również start w systemie nordic walking.

Celem imprezy jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży i dorosłych, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, promocja Psów Pracujących w tym psich ratowników oraz promocja miasta Łeby.

Zwycięzcą MarszoBiegu jest każda osoba, która pokona wyznaczony dystans. Aby wziąć udział w biegu należy najpierw się zarejestrować w biurze  Marszobiegu. Więcej informacji na stronie leba.eu


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz