Druga edycja Łebskiego Festiwalu

18 lipca 2014r. | Drukuj

Magnetic Group, Bass Enslavement oraz Miasto Łeba zapraszają na drugą edycję „Łebskiego Festiwalu”, który odbędzie się 2 sierpnia w Łebie!

Donatan i Cleo

Donatan i Cleo

Festiwal jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią  najbardziej popularni artyści polscy tego roku, a mianowicie nasi reprezentanci na Festiwalu Eurowizji – Donatan i Cleo, których utwory jak „My Słowianie” czy „Równonoc” doczekały się wielomilionowych odsłon na Youtube oraz podbijają listy przebojów od wielu miesięcy, szalenie popularny Mesajah wraz z zespołem, żywiołowi rockmani i uczestnicy programu X-Factor – Trzynasta w Samo Południe oraz finaliści programu Mam Talent sprzed kilku lat – Me Myself and I, którzy w unikalny sposób poprowadzą Festival, ale także zobaczycie ich w koncercie! Poza tym na scenie usłyszycie i zobaczycie dj-ów, którzy zadbają o to abyście nie stali w miejscu.

Z głośników festiwalowych usłyszycie między innymi Hip-Hop, Reggae, Soul, Human Beatbox, Rock, Pop, Disco. Na terenie miasteczka festiwalowego odbędą się koncerty, występy Dj’skie, pokazy, warsztaty, ciekawe akcje promocyjne, mini targi mody, rękodzieła, designu. Nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej z wybornymi specjałami kulinarnymi z różnych zakątków świata, piwem i innymi orzeźwiającymi specjałami.

Festiwal odbędzie się w ramach akcji „Bezpiecznie nad wodą w Łebie”, która według najnowszego rankingu najpopularniejszych miast polskich zajęła pierwsze, dlatego w samej Łebie 2 sierpnia należy spodziewać się wielu atrakcji.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz