Jarmark Gryfitów. Spotkanie ze słupską kulturą

17 lipca 2014r. | Drukuj

Wyjątkowo radośnie i różnorodnie zapowiada się niedzielny Jarmark Gryfitów. 20 lipca słupszczanie spędzą ten dzień ze Słupskim Ośrodkiem Kultury i Szkołą Żeglarstwa MAGOLA, którzy dostarczać będą niecodziennych wrażeń kulturalnych dla  dzieci i dorosłych.

fot. MPŚ

fot. MPŚ

Od 11.00 do 13.00 na publiczność, która zdecyduje się odwiedzić Rynek Rybacki w Słupsku, czekają atrakcje muzyczne, plastyczne, fotograficzne, taneczne i teatralne. Usłyszymy najlepsze słupskie solistki i solistów ze Studia Piosenki SOK. Wrażliwi na sztukę i ludzki los mogli będą obejrzeć wystawę prac Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego oraz wylicytować obrazy na rzecz słupskiego Hospicjum. Amatorzy fotografii z pewnością zechcą obejrzeć dokonania Słupskiego Klubu Fotograficznego „Fotoaktywni”.

Dla spragnionych tanecznych wrażeń wystąpi natomiast Teatr Tańca „Enza” oraz Słupska Grupa Taneczna Arabeska. Będzie można też rozruszać się tańcząc wspólną Zumbę z Olą Ciecholewską. Natomiast miłośnicy teatru będą mogli uczestniczyć w teatralnych zabawach i  sprawdzić swoje umiejętności w „językowych łamańcach”.

Ponadto dla małych i dużych sympatyków żeglarstwa czekają animacje i konkursy. Będzie można zapoznać się z podstawami nawigacji morskiej, nauczyć się węzłów żeglarskich, a także spróbować swych sił w zawodach w wiązaniu węzła ratowniczego na czas.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz