Próbował ukraść gokarta

16 lipca 2014r. | Drukuj

Policjanci z Komisariatu w Ustce zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież czterokołowego gokarta z terenu wypożyczalni. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

fot. KMP Słupsk

fot. KMP Słupsk

Uwagę policjantów pełniących służbę w Rowach, zwrócił czterokołowy rower typu gokart porzucony w pobliżu parkingu samochodowego. Mundurowi ustalając właściciela czterokołowca, dotarli do pobliskiej sezonowej wypożyczalni. Tam po zliczeniu wszystkich pojazdów okazało się, że brakuje jednego z nich. Pokrzywdzony złożył wtedy zawiadomienie i wycenił straty na 2 tys. złotych.

Śledczy, zajmując się tą sprawą, dotarli do świadków, którzy widzieli jak nieznany mężczyzna próbował włożyć rower do samochodu i odjechać. Sprawca tego zdarzenia został zatrzymany. To 25 – letni mieszkaniec gminy Kobylnica. 25 – latek trafił do policyjnego aresztu.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz