Ustka: Sprzedawały alkohol bez koncesji

15 lipca 2014r. | Drukuj

Policjanci z Ustki zatrzymali dwie ekspedientki, które w sezonowych punktach handlowych sprzedawały alkohol nie posiadając stosownego zezwolenia. W związku ze sprawą śledczy zabezpieczyli kilkaset butelek i puszek różnych napojów alkoholowych. Ustalonym sprzedawczyniom, za to przestępstwo grozi kara grzywny .

fot. policja

fot. policja

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Ustce ustalili, że na terenie tego miasta nieuczciwi handlowcy w punktach sezonowych sprzedają alkohol bez koncesji. W trakcie kontroli dwóch sklepów z artykułami monopolowymi, potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia śledczych.

W związku ze sprawą policjanci zabezpieczyli kilkaset butelek i puszek z napojami alkoholowymi, które teraz będą dowodem w prowadzonej sprawie. Policjanci podczas tej kontroli potwierdzili także fakt, iż w obydwu sklepach prowadzono sprzedaż artykułów z pominięciem kasy fiskalnej. O tym procederze został powiadomiony miejscowy oddział Urzędu Kontroli Skarbowej, który będzie prowadzić odrębne postępowanie.

W związku z tą sprawą kobiety w wieku 31 i 34 lata zostały już przesłuchane i jeśli potwierdzą się zarzuty wobec nich, grozi im kara grzywny.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz