W Słupsku elektrośmieci odbiorą za darmo

07 lipca 2014r. | Drukuj

Nie wiesz jak się pozbyć starej lodówki czy telewizora? Zadzwoń do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku! Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z początkiem lipca wprowadziło nową usługę dla mieszkańców Słupska, polegającą na bezpłatnym odbiorze wielkogabarytowego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

fot. Thinkstockphotos

fot. Thinkstockphotos

Każdy mieszkaniec Słupska, chcący pozbyć się zużytych sprzętów gospodarstwa domowego, nie musi już martwić się o wyniesienie ciężkich odpadów z mieszkania i ich transport do PSZOK. Od początku lipca PGK Sp. z o.o. w Słupsku oferuje mieszkańcom Słupska usługę bezpłatnego odbioru i transportu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

WAŻNE

Usługa dotyczy tylko kompletnych urządzeń, niepoddanych demontażowi!

Bezpłatnemu odbiorowi podlegają takie urządzenia, jak:

  • Pralka
  • Lodówka
  • Zamrażarka
  • Kuchenka elektryczna
  • Zmywarka
  • Telewizor
  • inne wielkogabarytowe urządzenia.

Przy odbiorze wielkogabarytowych sprzętów bezpłatnie pracownicy odbiorą także dowolną ilość mniejszych urządzeń, zużytych baterii, itp.

Aby w łatwy, szybki i przede wszystkim bezpłatny sposób pozbyć się w/w zużytych sprzętów, należy zgłosić się telefonicznie do Zakładu Robót Porządkowych PGK (ul. Bałtycka 11a, Słupsk) pod numerem telefonu: 59 842-56-63. Dyspozytorowi należy podać swoje imię, nazwisko, adres z którego odpady mają być odebrane, rodzaj odpadów oraz numer tel. kontaktowego.

Źródło: PGK Słupsk


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz