Udaremnili jazdę pijanemu kierowcy. Zostali nagrodzeni

02 lipca 2014r. | Drukuj

Dwóch uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku otrzymało wyróżnienia i drobne upominki od Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. Nastolatkowie, którzy wykazali się postawą godną naśladowania w połowie czerwca udaremnili jazdę pijanemu kierowcy.

fot. policja

fot. policja

W gabinecie dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku odbyła się wyjątkowa uroczystość. Paweł Berkieta oraz Krzysztof Kalinowski, uczniowie tej szkoły za swoją obywatelską postawę otrzymali gratulacje i wyróżnienia z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku. Nastolatkowie wykazując się czujnością, podjęli interwencję i wspólnie udaremnili jazdę pijanemu kierowcy, który w dniu 12 czerwca 2014 roku wsiadł do samochodu. Chłopcy ujęli go, odebrali mu kluczyki i wezwali policję.

– W ten sposób nie dopuścili do tragedii, do których tak często dochodzi, a o których dowiadujemy się ze środków masowego przekazu. Podkreślili ich wyjątkowe zachowanie, wskazując aby dla rówieśników było ono normą i wzorem do naśladowania – mówił Andrzej Szaniawski, komendant słupskiej policji.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz