Ponad 50 wniosków do budżetu obywatelskiego Pruszcza Gdańskiego

30 czerwca 2014r. | Drukuj

W sobotę, równo o północy 28 czerwca, Miasto Pruszcz Gdański zakończyło przyjmowanie wniosków Budżetu Obywatelskiego 2015. Wpłynęły 53 wnioski. Udało się już zweryfikować 42. Jedenaście wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miasta w sobotę drogą elektroniczną, zostanie zweryfikowane do środy.

fo.t Pruszczanin/CC/Wikimedia

fot. Pruszczanin/CC/Wikimedia

– Nie obyło się bez dramaturgii. Ostatnie spływały na skrzynkę urzędu dosłownie w ostatnich sobotnich minutach – mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel.

– W piątek opublikujemy listę wniosków, spełniających wymogi formalne, które zostaną poddane ocenie merytorycznej, pod kątem szeroko pojętej, interdyscyplinarnej, możliwości wykonania – mówi Sekretarz Miasta Halina Baranowska. – Niezależnie od procedury, będziemy także uwzględniać wnioski, które wpłyną do miasta najdalej z sobotnią datą stempla pocztowego.

Lista wniosków, możliwych do zrealizowania zostanie po ocenie merytorycznej opublikowana w trzeciej dekadzie sierpnia. Od 1 do 17 września uruchomione zostanie  forum dyskusyjne dla mieszkańców, którzy tą drogą będą mieli możliwość wypowiedzenia się na temat zgłoszonych projektów. Miasto wyda też broszurę, w ktorej znajdą się opisy zgłoszonych projektów.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]aszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz