Pożar w słupskim hipermarkecie. Dwie osoby zatrzymane

26 czerwca 2014r. | Drukuj

Słupska policja już kilkadziesiąt minut od zdarzenia zatrzymała dwie osoby podejrzane o spowodowanie pożaru w jednym ze słupskich hipermarketów sieci Kaufland. Zabezpieczony monitoring pozwolił na ustalenie osób, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. To 20-letni mężczyzna i 17-letnia dziewczyna. Trwa ustalanie kosztów przeprowadzonej akcji. Sprawcom pożaru grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. GK

fot. GK

Do zajścia doszło we wtorek około godz. 18.00 w hipermarkecie Kaufland znajdującym się przy ul. Kołłątaja. Sprawcy podpalili regał z chipsami. Służby ratownicze ewakuowały 300 osób ze sklepu. Od razu po pożarze policja zabezpieczyła monitoring i przesłuchała świadków zdarzenia.

– Monitoring zabezpieczony na miejscu zdarzenia pozwolił na ustalenie osób, które mogły mieć związek z podpaleniem. Policjanci zauważyli te osoby w okolicach sklepu. To 20-letni mężczyzna i 17-letnia dziewczyna – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz