Zbiórka książek na Rajd Katyński

26 czerwca 2014r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku włącza się w organizację Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, który odbędzie się w sierpniu. Odwiedzając miejsca związane ze Zbrodnią Katyńską, uczestnicy rajdu spotykać się będą z Polakami mieszkającymi na wschodzie. Dlatego też pracownicy biblioteki organizują zbiórkę książek, które zostaną przekazane naszym rodakom podczas rajdu.

Fot. blogspot.com

Fot. blogspot.com

– Zachęcamy wszystkich mieszkańców Słupska do włączenia się do akcji zbierania książek z różnych dziedzin wiedzy. W szczególności potrzebne są publikacje dla dzieci i młodzieży. Potrzeby czytelnicze Polaków mieszkających na Ukrainie i Białorusi są ogromne, dlatego liczymy na Państwa przychylność – mówi Regina Radzio, koordynator akcji.

Zbiórka odbywa się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej 3 i potrwa do 31 lipca. Książki można również pozostawić w filiach biblioteki znajdujacych się na terenie miasta.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz