Wycieczka w nagrodę za udział w kaszubskim konkursie

25 czerwca 2014r. | Drukuj

14 czerwca uczniowie szkół podstawowych klas I-III z gminy Cewice wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

fot. ZKP Cewice

fot. ZKP Cewice

Nagroda za udział w III Gminnym Konkursie Wiedzy o Kaszubach ,,Poczuj kaszubskiego ducha” zorganizowana była dla wszystkich uczestników przez Szkołę Podstawową im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim oraz Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie oddział w Cewicach.

W Experymencie czekało wiele atrakcji. Stanowiska dostarczyły uczniom zabawy, a przy tym dały możliwość zdobycia wiedzy. Na wystawach, konstruując i wprawiając w ruch skomplikowane mechanizmy, uczestnicy poznali działanie różnych urządzeń. Na koniec wycieczki grupa udała się do Lęborka na smaczną pizzę w pizzerii Toscana. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń. Wycieczka była bardzo udana.

Wycieczka była dofinansowana z środków Gminy Cewice w ramach powierzonego do realizacji zadania publicznego ,,Wspieranie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” – konkurs dla dzieci szkół podstawowych ,,Poczuj kaszubskiego ducha”.

Galeria


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz