Uciekinier ze szpitala psychiatrycznego groził policjantom

20 czerwca 2014r. | Drukuj

Na jednym z osiedli w Rumi agresywny mężczyzna groził policjantom. Jak się okazało był uciekinierem z gdańskiego szpitala psychiatrycznego.

fot. gk

fot. gk

W czwartek w nocy policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie awanturującym się w jednym z bloków w Rumi. Mężczyzna miał grozić swojej żonie dobijając się do drzwi. Policyjny patrol zastał awanturnika na parkingu. Stał przy swoim samochodzie. Mężczyzna zaczął grozić funkcjonariuszom oraz rzucać w radiowóz butelkami. W pewnym momencie wyciągnął przedmiot przypominający broń i  skierował go w stronę funkcjonariuszy. Policjant widząc to oddał strzał ostrzegawczy w bezpiecznym kierunku. Mężczyzna wsiadł do samochodu, ruszył  i uderzył w radiowóz. Wtedy funkcjonariusze wyciągnęli go z samochodu i obezwładnili.

Jak się okazało mężczyzna uciekł ze szpitala psychiatrycznego w Gdańsku, a jego broń była jedynie atrapą. Awanturnik został odwieziony do placówki w celu dalszego leczenia.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz