„SOK na lato” – wakacje w Pracowni Ceramicznej

18 czerwca 2014r. | Drukuj

Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczne wakacje. Od 30 czerwca 2014, przez całe trzy tygodnie uczestnicy będa się bawić, tworzyć i edukować w ramach programu „SOK na lato”.

fot. kotek.pl

fot. kotek.pl

W trzech tygodniowych turnusach, od poniedziałku do piątku na uczestników czekała będzie cała moc atrakcji. W programie wakacji znalazły się: integracyjny wyjazd do Ustki i poszukiwanie plażowych skarbów. Zamki z piasku, obrazki z kamyków i żaglówki z patyków. Dla miłośników decoupage – obrazki i puszki. Zatrzymaj chwilę w słoiku czyli pływające zdjęcia. Malowanie koszulek. Tradycyjne już glina i filcowanie, a w piątek wyjście do parku linowego, ognisko z kiełbaskami oraz gry i zabawy. Ponadto każdy dzień rozpocznie się „łykiem zdrowia” czyli świeżo wyciskanymi sokami z owoców.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 18.00, pod numerem tel. 507321314.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Takiego info szukałam .

Dodaj komentarz