W sklepach sieci Biedronka zapłacisz kartą

17 czerwca 2014r. | Drukuj

Wczoraj sieć sklepów Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach. Do końca lipca ta forma płatności ma być dostępna we wszystkich placówkach sieci.

mat. prasowe

mat. prasowe

Biedronka ogłosiła, że po pomyślnie przeprowadzonych testach z udziałem klientów w 9 sklepach Biedronka zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu rozpoczęło się sukcesywne udostępnianie usługi w pełnej funkcjonalności. W najbliższych tygodniach nastąpi włączanie kolejnych placówek do puli sklepów umożliwiających płatności za pomocą kart płatniczych.

Sklepy w których będzie można płacić kartą będą oznaczone za pomocą naklejki na drzwiach wejściowych oraz za pomocą materiałów informacyjnych wewnątrz placówki. Będzie można również sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej Biedronki czy konkretny sklep akceptuje płatność za pomocą kart.

Bankiem odpowiadającym za płatności bezgotówkowe za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka jest Bank Pekao S.A. Klienci mogą dokonywać płatności kartami w sklepach Biedronka każdą kartą dowolnego banku, działającą w systemach kart płatniczych VISA lub MasterCard.

Do tej pory w Biedronkach za zakupy przeważająca część klientów płaciła gotówką. Alternatywą była płatność za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne). Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka.


Opublikowano w: Bez kategoriiWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz