Łebieniec. Dzieci poszkodowane w wypadku

17 czerwca 2014r. | Drukuj

Wczoraj w godzinach wieczornych w Łebieńcu doszło do wypadku drogowego. Roczna dziewczynka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

youtube.pl

youtube.pl

Pięć osób, w tym troje dzieci trafiło do szpitali po wypadku w miejscowości Łebieniec (gmina Wicko) do którego doszło wczoraj około godziny 18.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem punto 29-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki volkswagen passat. W wyniku zderzenia kobieta i dwójka dzieci które z nią podróżowały odniosły obrażenia. Roczną dziewczynkę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Gdańsku, 4-letni chłopiec trafił do szpitala w Wejherowie, natomiast 29-latkę przewieziono do lęborskiej placówki.

Kierujący passatem nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do szpitala w Lęborku trafiła jednak podróżująca z nim żona, natomiast ich 8-letniego wnuka zabrano do Wejherowa razem z czteroletnim pasażerem drugiego samochodu.

Policja będzie ustalać czy kierujący Passatem nie przekroczył prędkości, co mogło spowodować złą ocenę odległości przez kierującą Punto.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz