Urząd Morski w Słupsku skończył 60 lat

14 czerwca 2014r. | Drukuj

W Słupskim Inkubatorze Technologicznym swoje 60-lecie obchodził Urząd Morski w Słupsku. Uhonorowano zasłużonych pracowników instytucji oraz przyznano odznaczenia państwowe osobom, które w sposób szczególny poświęcają dla dobra wspólnego.

fot. GK

fot. GK

W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści ziemi słupskiej, władze wojewódzkie oraz wicepremier i jednocześnie minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska, która odznaczyła medalami za długoletnią służbę pracowników Urzędu Morskiego w Słupsku. Tomasz Bobin, dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku wręczył pamiątkowe statuetki osobom i instytucją w podziękowaniu za długoletnia współpracę. Senator Kazimierz Kleina wraz z wicepremier Elżbietą Bieńkowską w dowód wielkiego uznania dla Urzędu Morskiego przyznali instytucji Medal Senatu.

– Dla ludzi z głębi lądu morze się zwykle kojarzy z odpoczynkiem i wakacjami. Państwa Urząd jest przykładem na to, że jest to ciężka praca. Dołożymy wszelkich starań, aby wasza praca była łatwiejsza i obfitowała w środki – mówiła wicepremier Bieńkowska.

Galeria

Fot. GK


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz