Brutalnie pobił lekarkę za wypisanie złej recepty

05 czerwca 2014r. | Drukuj

Pomorska policja zatrzymała sprawcę brutalnego pobicia lekarki w jednej ze słupskich przychodni. Jeżeli w momencie popełnienia przestępstwa mężczyzna był poczytalny grozi mu do pięciu lat więzienia.

fot. sxc.hu - archiwum

fot. sxc.hu – archiwum

Poszukiwania przestępcy, który brutalnie pobił lekarkę trwały prawie dwa tygodnie. Do zdarzenia doszło w przychodni na Osiedlu Westerplatte w Słupsku. Gdy jedna z lekarek weszła do swojego gabinetu za kotarą czekał już na nią w ukryciu pacjent, któremu kobieta rano rzekomo źle wypisała receptę. Mężczyzna zaczął okładać 33-letnią lekarkę pięściami. Jednym z ciosów połamał kobiecie nos i powalił na ziemię. Po ataku wybiegł z przychodni i kilkanaście dni się ukrywał.

– Już kilkadziesiąt minut po zdarzeniu udało nam się ustalić personalia sprawcy. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Przesłuchaliśmy już podejrzanego. Przyznał się do winy. Odmówił jednak składania wyjaśnień – mówi podkom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna w przeszłości leczył się psychiatrycznie. Jeżeli okaże się, że w chwili popełnienia przestępstwa zdawał sobie sprawę ze swojego czynu, grozi mu do pięciu lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz