Śmiertelny wypadek motocyklisty na drodze W212

02 czerwca 2014r. | Drukuj

W piątek na drodze W212 w kierunku Cewic doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 27-latek w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

KPP Lębork

KPP Lębork

Jak wynika z ustaleń policji, na drodze W 212 około godziny 18.00 motocyklista jadący w kierunku Cewic z grupą trzech innych motocyklistów, na łuku drogi wyprzedzając jednego z nich zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Audi.

W wyniku bardzo silnego uderzenia motocykl i motocyklista zostali odrzuceni na kilkanaście metrów w pole. 27-letni kierowca jednośladu w wyniku tego zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Przez kilka godzin policjanci wspólnie ze strażakami zabezpieczali miejsce wypadku.

Zebrane pod nadzorem prokuratora dowody, stanowić będą materiał procesowy w prowadzonym postępowaniu. Na podstawie zebranego materiału oraz zeznań świadków biegły określi przyczyny tej tragedii i wskaże kto był winny.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz