IX Sopockie Integracyjne Targi Pracy

28 maja 2014r. | Drukuj

Zapraszamy do udziału w IX Sopockich Integracyjnych Targach Pracy, które odbędą się dnia 2 czerwca w godzinach 10.00-13.00, w Hali 100-lecia Sopotu.

mat. prasowe

mat. prasowe

W tegorocznej edycji Sopockich Integracyjnych Targów Pracy zaprezentuje się blisko 40 wystawców, a wśród nich również placówki wspierające osoby indywidualne, chcące rozpocząć działalność gospodarczą, w tym działalność opartą na ekonomii społecznej. Liczymy, że obecność na Targach Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku przyczyni się do wzrostu przedsiębiorczości sopocian oraz tworzenia społecznie odpowiedzialnego rynku zbytu i pracy.

Sopockie Integracyjne Targi Pracy odbywają się nieprzerywalnie od 2005 r., na stałe wpisując się w kalendarz sopockich wydarzeń. Stanowią odpowiedź na potrzeby osób poszukujących pracy, w tym nieaktywnych zawodowo osób niepełnosprawnych. To także wydarzenie dedykowane organizacjom, firmom poszukującym pracowników oraz instytucjom udzielającym wsparcia osobom z dysfunkcjami.

Stanowią dobrą okazję do przyjrzenia się bieżącej ofercie na lokalnym rynku pracy, pozwalają uczestnikom zapoznać się z wymaganiami i działalnością potencjalnych pracodawców z różnych sektorów gospodarki Miasta Sopotu i okolic. Targi Pracy to również szansa na spotkanie się firm z różnych sektorów gospodarki. Stanowią okazję do konsultacji i wymiany doświadczeń, m.in. w zakresie korzyści płynących z zatrudnienia osób z ograniczoną sprawnością.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz