Słupsk z nagrodami w Sopocie

23 maja 2014r. | Drukuj

22 maja w sopockim Teatrze na Plaży odbył się Wojewódzki Finał XXXI edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Słupszczanie, którzy przyzwyczaili nas już do „bycia klasą samą dla siebie”, i tym razem nie zawiedli oczekiwań.

fot. blogspot.com

fot. blogspot.com

Recytatorzy z naszego miasta, wyłonieni na drodze eliminacji od szkolnych przez miejskie i gminne, zaprezentowali się w finale bardzo dobrze. W kategorii najmłodszych recytatorów (klasy I-III) I nagrodę otrzymała Michalina Kurowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. W drugiej kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych I nagrodę otrzymała Zofia Danielkiewicz również z SP nr 3 w Słupsku.

Triumfowały także gimnazjalistki: I nagrodę zdobyła Michalina Filimoniak (Gimnazjum nr 3) , a wyróżnienie otrzymała Hanna Dobkowska (Gimnazjum nr 5) obie recytatorski uczestniczą w zajęciach Pracowni Słowa Teatru Rondo.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz