Każde pokolenie ma własny czas, czyli XI Dni Damnicy

21 maja 2014r. | Drukuj

Już po raz jedenasty odbywają się Dni Damnicy. Tegoroczna edycja cyklicznych imprez trwających na terenie całej gminy potrwa do 1 czerwca. Dni Damnicy zostały objęte patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Gościem specjalnym będzie znany i lubiany Andrzej Grabowski. Wstęp wolny.

mat. prasowy

mat. prasowy

30 maja w hali widowiskowej Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy odbędzie się uroczysta Gala poświęcona 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Po gali odbędzie się happening „Droga do wolności” wykonany przez młodzież z Zespołu Szkół w Damnicy.

31 maja o godz. 20.00 na stadionie w Damnicy wystąpi Andrzej Grabowski, następnie odbędzie się koncert zespołu „Piękni i młodzi”.

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbędą się zawody wędkarskie, biegi z Damnisiem w ramach akcji „Polska Biega”, a na sam koniec damnicki marsz Nordic Walking.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz