Poseł Konwiński: Drogi S6 już nic nie zatrzyma

15 maja 2014r. | Drukuj

Na wczorajszym spotkaniu parlamentarzystów PO z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego z wicepremier Bieńkowską padło zapewnienie, że droga powstanie w nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020.

fot. GK

fot. GK

Do spotkania doszło w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju z inicjatywy posła Zbigniewa Konwińskiego (PO), który jest przewodniczącym parlamentarnego zespołu na rzecz budowy drogi S6.

– „Szóstki” już nic nie zatrzyma, inwestycja stała się jedną z priorytetowych zadań rządu – mówił podczas konferencji poseł Konwiński.

Droga ekspresowa S6 jest to planowana droga łącząca Szczecin z Gdańskiem o łącznej długości ok. 330 km. Jest to wspólna inwestycja województwa Pomorskiego i Zachodniopomorskiego. Istniejącymi odcinkami drogi ekspresowej są: obwodnica Nowogardu, południowa obwodnica Słupska oraz obwodnica Trójmiejska.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz