Patryk Chojnowski 42. na świecie!

08 stycznia 2011r. | Drukuj

Zawodnik Ternaeben Pogoni Lębork Patryk Chojnowski awansował na 42. miejsce w światowym rankingu zawodników do 21 roku życia. Poprzednio notowany był czternaście pozycji niżej.

Stawce młodych i perspektywicznych graczy przewodzi Chińczyk Xu Xin. Z kolei następnym z Polaków za Patrykiem jest Robert Fkortas (47. miejsce) oraz Paweł Fertikowski (49. miejsce).

Fot. P.Boniaszczuk / Patryk Chojnowski

Chojnowski przyszedł do Ternaeben Pogoni przed tym sezonem z Ostródzianki Condohotels Ostróda. W rozegranych do tej pory 15 grach dla nowego zespołu odniósł 5 zwycięstw i poniósł 10 porażek (bilans setów 26:32), co daje mu 16. lokatę w rankingu indywidualnym. Wartym podkreślenia jest również fakt, że Chojnowski doceniany jest przez trenera pierwszej reprezentacji Polski Tomasza Krzeszewskiego, który co raz częściej korzysta z usług młodego zawodnika Pogoni.


Opublikowano w: Rekreacja i sport
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz