Janusz Lewandowski: Fundusze unijne dopalaczem polskiej zaradności

07 maja 2014r. | Drukuj

W Słupsku po raz kolejny spotkali się kandydaci do Parlamentu Europejskiego. Zbliżające się wielkimi krokami wybory motywują bardziej kandydatów do aktywnego działania. Janusz Lewandowski „pomorska jedynka” na liście PO podczas konferencji podkreślał jak bardzo ważne jest, że Polska jest członkiem wspólnoty europejskiej.

fot. GK

fot. GK

– Dzięki członkostwu w UE wszyscy rozumiemy na jaki los skazałaby się Polska gdyby była w sytuacji Ukrainy – mówił unijny komisarz ds. budżetu Janusz Lewandowski. Dodał, że przez te 10 lat Polska zmieniła się na lepsze, a przyczyną tego są fundusze unijne, które są dopalaczem polskiej zaradności.

W konferencji uczestniczyła także „pomorska czwórka” na liście PO Beata Chrzanowska, która powiedziała, że umieliśmy wykorzystać środki unijne co przykładem jest „słupski ring” – czołowa inwestycja o którą zabiegali senator Kleina i poseł Konwiński. Dodała, że gdy jej się poszczęści to w parlamencie europejskim chciałaby się zająć zdrową żywnością, bo jak twierdzi z wykształcenia jest inżynierem żywności.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz