Grzegorz Boroszko nagrodzony w Gdańsku

07 maja 2014r. | Drukuj

Grzegorz Boroszko, uczestnik zajęć w Pracowni Fotografii Cyfrowej i Anlogowej Słupskiego Ośrodka Kultury, zdobył drugą nagrodę w V Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Światłem malowane”.

"Ciekawość" autorstwa Grzegorza Boroszko

„Ciekawość” autorstwa Grzegorza Boroszko

To już kolejna nagroda dla utalentowanego podopiecznego instruktor Jadwigi Girsy-Zimnej. Jury konkursu za godną II nagrody w kategorii od 12 do 16 lat uznało fotografię pt. „Ciekawość”.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Światłem malowane” organizowany jest przez Pałac Młodzieży w Gdańsku. Skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Celem konkursu jest prezentacja twórczości dzieci i młodzieży z zakresu fotografii, integracja środowisk uczniowskich oraz zwrócenie uwagi młodym ludziom na piękno otaczającego ich świata. W tegorocznej edycji zgłoszono łącznie blisko 300 fotografii.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz