Rajd po piasku i z szumem Bałtyku w tle

30 maja 2014r. | Drukuj

Już w ten weekend w Łebie odbędzie się VI edycja Rajdu Kaszubskiego „Z kompasem.pl”. W dniach 31 maja – 1 czerwca kilkuset zawodników, pieszo i na rowerach, rywalizować będą na siedmiu przygotowanych trasach.

fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

Siedem tras do wyboru – cztery piesze i trzy rowerowe – z całą pewnością zaspokoją każdego: począwszy od rodzin z małymi dziećmi poprzez osoby doskonalące swoje umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, skończywszy na ekstremalnych wyrypiarzach. Warto dodać, że od najbliższego Rajdu rozgrywka na najdłuższej trasie pieszej- czerwonej- odbywa się w ramach Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.

Na miejscu oprócz rywalizacji na trasach liczne atrakcje w cenie wpisowego: ognisko, gitara, pełen bufet jedzenia i picia. Każdy uczestnik otrzyma również kolorowy numer startowy oraz kolorową mapę.

Tradycyjnie organizatorzy zapewniają cenne nagrody- nie tylko dla najlepszych ekip! W miarę zbliżania się terminu Rajdu na stronie www.zkompasem.pl będą zamieszczane istotne dla startujących informacje.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz