Słupsk: Wystawa fotografii Filipiny Krawczykiewicz

06 maja 2014r. | Drukuj

W sobotę 10 maja o godz. 16.00 w galerii Teatru Rondo otwarta zostanie wystawa fotografii Filipiny Krawczykiewicz „odczucia, uczucia, przeczucia”. Wystawa będzie czynna do 24 maja 2014 roku. Wstęp wolny.

fot. GK

fot. GK

Autorka mówi, że: „odczucia, uczucia, przeczucia” to wystawa fotografii przedstawiających ludzi, w większości nieznajomych, których spotkałam na swojej drodze w ciągu kilku ostatnich lat. Ludzie mnie fascynują i są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji, ale wtedy, kiedy zachowują się naturalnie. Kiedy człowiek nie wie, że jest fotografowany lub zauważa to dopiero w momencie, kiedy zdjęcie już jest wykonywane, często przez kilka sekund ma zsuniętą ze swojej twarzy maskę sztuczności, która często mu towarzyszy. Ja nieustannie staram się te krótkie momenty uchwycić, próbując w ten sposób „dokopać się” do interesującego, autentycznego, człowieczego piękna.

Filipina Krawczykiewicz – urodzona w 1993 roku w Słupsku. Aktywna artystycznie od 2004 roku. Zaangażowana w działalność Pracowni Batiku oraz Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Jej prace uczestniczyły w licznych wystawach w Polsce i za granicą (Portugalia, Indonezja, Rosja). Uczestniczka międzynarodowych wymian fotograficznych. Laureatka konkursów fotograficznych. Fotografka w redakcji Finału Teatrów Jednego Aktora OKR „Sam na Scenie”. Obecnie studentka Skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Dostrzega wielkie piękno w ludziach i stara się uzmysłowić je innym głównie poprzez fotografię uliczną oraz portretową.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz