Masz swój zespół? Wygraj profesjonalną sesję nagraniową

21 maja 2014r. | Drukuj

Do końca maja zespoły muzyczne z terenu powiatu lęborskiego mogą zgłaszać się do udziału w Przeglądzie Zespołów i Kapel Garażowych, który 28 czerwca odbędzie się w Cewicach. Nagrodą główną w konkursie będzie sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu ufundowana przez Radio Koszalin.

mat. prasowe

mat. prasowe

Konkurs będzie okazją do prezentacji amatorskich grup, zespołów muzycznych potocznie nazywanych „garażowymi” wykonujących utwory własne i covery w języku polskim, angielskim kaszubskim czy ukraińskim, z terenu powiatu lęborskiego.

Zgłoszenie zawierające, biografię wykonawcy, liczbę osób w zespole, nazwisko osoby zgłaszającej oraz kontakt należy przesłać w terminie od 01 04 2014 r. do dnia 31 maja 2014 r. do godziny 24.00 na adres: [email protected] pisząc w temacie: „Przegląd – konkurs muzycznych zespołów i kapel garażowych” – Cewice 2014. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator zakwalifikuje 10 -12 wykonawców.

Organizatorami konkursu są:  głównym: Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie Oddział w Cewicach; wspierającymi: GCK w Cewicach, Gmina Cewice, Powiat Lęborski, Stowarzyszenie Młodzież, Muzyka, Morze.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Lęborskiego i Gminy Cewice.

Do pobrania:


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz