Lęborczanin wywalczył tytuł Mistrza Polski w kickboxingu

23 kwietnia 2014r. | Drukuj

Niemal setka zawodników rywalizowała podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Kickboxingu, które odbyły się na nowo otwartej hali sportowej w Kiełpinie. Najwyższe trofeum w kategorii wagowej do 74 kg zdobył lęborczanin Karol Kruzel.

Karol Kruzel na najwyższym podium po zdobyciu Mistrzostwa Polski.

Karol Kruzel na najwyższym podium po zdobyciu Mistrzostwa Polski.

– W kategorii, w której startowałem była duża konkurencja, ale jednogłośnie wygrałem swoje walki eliminacyjne i doszedłem do finału. Moim przeciwnikiem był wymagający zawodnik z klubu Power Siedlce. To była dobra walka, w stu procentach zrealizowałem swój plan  i sędziowie również orzekli jednogłośny werdykt wskazujący na moją wygraną – mówi Karol Kruzel.

Jest to pierwszy pierwszy tytuł Mistrza Polski w karierze Kruzela. Dzięki temu osiągnięciu zyskał nowe możliwości rozwoju, m.in. został powołany do kadry narodowej z którą 14 maja uda się na zawody Pucharu Świata do węgierskiego Sheged.

Obecnie lęborczanin leczy kontuzje po ostatnich zawodach i przygotowuje się do następnych. Na co dzień studiuje w Gdańsku i trenuje w klubie Duet Gdańsk. Kolejną walkę zawodową w formule K1 Karol Kruzel stoczy podczas gali 4Fight Night organizowanej 31 maja w Gdańsku. – Będzie to największa do tej pory impreza na jakiej będę walczył – mówi zawodnik. W programie jest wiele ciekawych walk z udziałem mistrzów świata i europy, ponadto odbędzie się koncert Jurasa ,,Pokój z widokiem na wojnę”. – Serdecznie wszystkich zapraszam – dodaje Karol.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz