Ustka: Włamał się do lokalu gastronomicznego

08 kwietnia 2014r. | Drukuj

Policjanci z Ustki na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę włamania do jednego z miejscowych lokali gastronomicznych. 50 letni mężczyzna wybił drzwi wejściowe i ukradł armaturę oraz metalowe wyposażenie o wartości prawie 2 tyś złotych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Policjanci z Ustki, otrzymali w niedzielę zgłoszenie o podejrzeniu włamania do jednego z lokali gastronomicznych w tym mieście. Natychmiast we wskazane miejsce udał się patrol mundurowych. Funkcjonariusze będąc na miejscu zauważyli, że szyba w drzwiach od zaplecza jest wybita, a one same są uchylone. Mundurowi po wejściu do lokalu zauważyli mężczyznę, który do plecaka chował jak się okazało skradzione przez siebie metalowe elementy wyposażenia. Sprawca ukradł armaturę, przewody elektryczne i inne drobne przedmioty o łącznej wartości 2 tysięcy złotych.

Zatrzymany w związku ze sprawą mężczyzna, jest mieszkańcem gminy Ustka i ma 50 lat. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy w związku z czym trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty włamania za które grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz