Spotkanie z Europosłem Janem Kozłowskim w Lęborku

12 marca 2014r. | Drukuj

14. marca (piątek) o godzinie 14:00 w Klubie Nauczyciela na I piętrze dawnego budynku ZWAR (ul. Krzywoustego 1 w Lębork) odbędzie się otwarte spotkanie z Janem Kozłowskim, Posłem do Parlamentu Europejskiego.

mat. prasowe

mat. prasowe

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020 oraz możliwości wykorzystania środków w powiecie lęborskim i na Pomorzu. Poseł opowie o specyfice pracy w Parlamencie Europejskim, a także odpowie na pytania uczestników spotkania. Na spotkaniu obecny będzie także Senator RP Kazimierz Kleina.

Jan Kozłowski w latach 1992 – 1998 pełnił funkcję prezydenta Sopotu. Do 2001 był podsekretarzem stanu w Urzędzie Kultury Fizycznej i Turystyki w rządzie Jerzego Buzka. W 2002 roku został radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego i objął funkcję marszałka, którą pełnił przez kolejne dwie kadencje do 2010 roku. W Parlamencie Europejskim zasiadł  4 marca 2010r. Prywatnie miłośnik sportu, prezes Polskiego Związku Rugby oraz wiceprezydent Europejskiej Federacji Rugby (FIRA).


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz