Dzień kobiet w Wicku. Impreza z rozmachem

10 marca 2014r. | Drukuj

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku obchodzony był z wielkim rozmachem. Ponad trzystu gości z powiatu lęborskiego tego popołudnia zapełniło salę widowiskową. Wszystkie przybyłe panie na wejściu witał wójt gminy Wicko – Dariusz Waleśkiewicz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy – Jackiem Stanuchem.

fot. Michał Sałata

fot. Michał Sałata

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń wszystkim Paniom przez wójta gminy Wicko i Przewodniczącego Rady Gminy Wicko. Następnie występ artystyczny zaprezentował Zespół BEL CANTO pod kierownictwem Elżbiety Mart, działający przy GOKiS Wicko. Można było usłyszeć takie przeboje w wykonaniu zespołu jak „Lata dwudzieste, lata trzydzieste…”, „Ada to nie wypada” czy choćby „Zimny drań”.

Gwiazdą wieczoru był Michał Milowicz, artysta sceniczny oraz aktor filmowy znany z takich filmów jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy z serialu „Sąsiedzi”. Tego dnia zaprezentował program składający się z utworów Elvisa Presleya. Na zakończenie rozdano wszystkim po lampce szampana i wzniesiono toast.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz