Słupszczanie też są happy i tworzą klip wideo

06 marca 2014r. | Drukuj

Mieszkańcy Słupska postanowili nakręcić teledysk promujący ich miasto. Każdy kto potrafił wyrazić tańcem swoje emocje i szczęście mógł wystąpić w teledysku Happy Słupsk.

fot. GK

fot. GK

Szczęśliwi mieszkańcy Słupska, którzy chcieli  wystąpić w teledysku musieli jedynie zatańczyć do popularnej piosenki Pharella Williamsa „Happy”.

– W realizowanym przez nas teledysku może wystąpić każdy mieszkaniec Słupska. Każdy, który odważy się zatańczyć przed kamerą – mówi Michał Słupczewski, realizator teledysku Happy Słupsk.

Zdjęcia do teledysku kręcone były w wielu częściach miasta. Na każdej ulicy słupskiej starówki nie brakowało chętnych do udziału w tanecznym projekcie.

– To bardzo fajny pomysł. Super, że w naszym mieście zebrało się tyle pozytywnie zakręconych osób, które chcą coś zrobić – mówią mieszkańcy. – Postanowiłam wziąć udział w teledysku razem ze swoim dzieckiem, żeby na zawsze mieć pamiątkę – dodaje słupszczanka.

Pomysłodawcy projektu nie ukrywają, że zaskoczyło ich  olbrzymie zaangażowanie słupszczan. W teledysku Happy Słupsk wystąpi kilkuset mieszkańców. Począwszy od  pięciomiesięcznych maluszków,  skończywszy na seniorach.

– Podobne teledyski promujące miasto ma Paryż, Londyn, Berlin. To bardzo fajnie, ze udało nam się dołączyć do tego grona – mówi Barbara Kobiałka z Urzędu Miejskiego w Słupsku.

Teledysk Happy Słupsk będzie można obejrzeć w Internecie już za kilka tygodni.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz