Skry Ormuzdowe za 2013 rok

17 lutego 2014r. | Drukuj

Już jutro, 18 lutego w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku odbędzie się uroczystość wręczenia Skier Ormuzdowych za 2013 rok.

fot. nadesłane (archiwum)

fot. nadesłane (archiwum)

Skra Ormuzdowa przyznawana jest od 1985 roku przez kolegium redakcyjne i zespół redakcyjny „Pomeranii” za szerzenie wartości zasługujących na publiczne uznanie, pasje twórcze, propagowanie kultury kaszubskiej i innej pomorskiej, za działania bez rozgłosu, przezwyciężanie trudnych środowiskowych warunków, społeczne inicjatywy w dziedzinie kultury.

W tym roku laureatami nagrody są: Aleksander Atamański, Tomasz Damaszk, Mieczysław Konkol, Bożena Labuda, Danuta Miszczyk, Benedykt Reszka oraz Tomasz Sobisz.

W części artystycznej wystąpią: Paweł Ruszkowski oraz zespół dziecięcy Roczitkòwé Jagòdë. Uroczystość odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku. Początek o godzinie 17.30.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz