Akwapark kontra Rada Miejska. 5:0 dla rajców

13 lutego 2014r. | Drukuj

Na wczorajszej nadzwyczajnej sesji słupscy radni po raz piąty nie zgodzili się na dofinansowanie budowy słupskiego akwaparku, sztandarowej inwestycji lokalnego magistratu.

fot. GK

fot. GK

Wniosek o dofinansowanie budowy w kwocie 17,4 mln poparło pięcioro radnych z ramienia SLD. 15 radnych głosowało przeciw uchwale.

– Klub radnych PO nie jest przeciwny budowie akwaparku. Nie zmieniliśmy jednak zdania w sprawie organizacji budowy tej inwestycji. Prezydent nie ma innej koncepcji, niż ta którą już wielokrotnie przedstawiał. Ta jest nie do przyjęcia. Apelujemy zatem do Prezydenta, aby dokończył budowę ale czekamy na inną koncepcję nową propozycję na miarę naszych możliwości, czekamy na merytoryczną dyskusje. Niestety, ta ostatnia ma miejsce przede wszystkim za pośrednictwem mediów – mówi Beata Chrzanowska, szefowa klubu radnych PO.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz