Po raz pierwszy przy sztucznym oświetleniu zimowy sparing rozegrała ekipa Sobiesława Przybylskiego. Mecz przy jupiterach zebrał nawet liczną publiczność, która obejrzała aż dziewięć goli.

Pierwsza połowa należała do gości i to oni otworzyli wynik spotkania. W drugiej odsłonie bardziej wybiegana i dysponująca liczniejszą ławką rezerwowych Pogoń z każdą minutą zwiększała swoja przewagę strzelając aż 3 gole w końcówce spotkania.

Pogoń Lębork – KS Chwaszczyno 5:4 (1:2)

bramki: 0:1 Piotrowski (‘2), 0:2 Duda (’30), 1:2 Włodarczewski (’32), 1:3 Sumionka (’53), 2:3 Stankiewicz (’59), 2:4 Sandecki (’76), 3:4 Sychowski (’81), 4:4 Kolke (’85), 5:4 Sychowski (’89, k.)

Pogoń: Czekirda – Wesserling (’65 Bulczak), Jasiński, Łapigrowski, B. Żmudzki (’65 Fudala), Morawski (’42 Bach), Sychowski, Stankiewicz (’71 Kolke), Kołucki (’61 Naczk), Waczkowski (’54 Janowicz), Włodarczewski

KS: Falkowski – Saczewski, Laskowski, Cegłowski, Mitura, Duda, Piotrowski, Gorczyca, Czerwonka, Beyl, Czuk, zagrali także: Sumionka, Smulski, Sandecki