Walentynkowa Szafa Grająca

12 lutego 2014r. | Drukuj

Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się z ukochaną osobą emocjami związanymi z muzyką – przyjdź do Biblioteki 14 lutego o godz. 16.00. Warto umilić sobie muzyką ten szczególny dzień!

GK

GK

Walentynki to czas, w którym każdy z nas łagodnieje, świat przystrojony serduszkami wydaje się cieplejszy, wyciszony. Zatrzymujemy się w biegu i życzliwiej patrzymy na innych ludzi.

To też dobry moment, by przypomnieć sobie klasyków – zarówno poezji miłosnej, jak i muzyki towarzyszącej nam w chwilach uniesień. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słupska biblioteka  przygotowała Walentynkową Szafę Grającą.

Uczestnicy będą słuchać m.in. interpretacji poezji Edwarda Stachury, Adama Mickiewicza i Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w wykonaniu Michała Żebrowskiego. Każdy będzie mógł wybrać i posłuchać wybranych przez siebie utworów.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz