Leszcze zapraszają do występu w swoim klipie

31 stycznia 2014r. | Drukuj

Tylko leszcz może przegapić taką okazję i nie wystąpić w wideoklipie do utworu „Zabierz moje sukienki” zespołu Leszcze. Nagranie odbędzie się 1 lutego o godz. 20.00 w klubie U Muzyk’uff. Wstęp wolny – każdy jest mile widziany.

[youtube_sc url=http://youtu.be/PSxbIY5h_4w]

Gdyńska grupa Leszcze ma na swoim koncie kilka ogólnopolskich przebojów, na czele z Ta Dziewczyna i Kombinuj Dziewczyno. Zespół powstał w 2001 roku m.in. z inicjatywy Macieja Łyszkiewicza. Historia trochę zatacza koło, bo choć nie figuruje on już na liście oficjalnych członków grupy, to nie jest tajemnicą, że pisze dla niej teksty, a teraz w progach jego klubu będzie kręcony teledysk.

Przez wiele lat twarzą Leszczy był Maciej Miecznikowski, który jednak w 2012 roku wybrał karierę solową. Zespół jednak postanowił kontynuować działalność, a w ubiegłym roku jego wokalistką została, znana z kabaretu Moralnego Niepokoju, Katarzyna Pakosińska. I to ona śpiewa na najnowszym singlu Zabierz moje sukienki, do którego klip częściowo powstanie 1 lutego. Częściowo, bo oprócz zdjęć U Muzyk’ff zespół czeka też na nagrania wideo od fanów. Każdy, kto jakąkolwiek kamerą – choćby tą w telefonie – zarejestruje swoje wykonanie utworu, które wrzuci na You Tube i do 16 lutego prześle link na adres: [email protected], może pojawić się w oficjalnym teledysku. Nie przejmuj się, jeśli nie śpiewasz idealnie. Montujemy lip-dub, więc w filmie wykorzystamy tylko obraz ust podążających za tekstem – zachęcają Leszcze.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz