Słupsk: Klub studencki „Matrix” przejdzie do historii

30 stycznia 2014r. | Drukuj

W piątek odbędzie się ostatnia impreza zorganizowana przez właściciela Klubu Studenckiego „Matrix”. Klub po 12 latach kończy swoją działalność. Studenci oczekują nowego miejsca do wspólnych spotkań.

fot. Klub Studencki "Matrix" - Facebook

fot. Klub Studencki „Matrix” – Facebook

– Zamknięcie lokalu nie jest spowodowane brakiem klientów, a brakiem czasu mówił Michał Gołuński – menadżer klubu. Z końcem stycznia kończy się umowa na dzierżawę tego lokalu od Akademii Pomorskiej i to czas na zmiany – dodał.

– Od dawna mówiono o zamknięciu lokalu, a wszyscy myśleli, że to po prostu brednie. Dzisiaj już wszystko jest jasne, że klub przejdzie do historii – mówi Anna, studentka Akademii Pomorskiej.

fot. Klub Studencki "Matrix" - Facebook

fot. Klub Studencki „Matrix” – Facebook

Władze uczelni zapowiedziały, że są za podtrzymaniem tradycji odnośnie klubu studenckiego na terenie akademików. Czy znajdzie się chętny na dzierżawę lokalu, który podtrzyma studenckie tradycję? Na to pytanie odpowiedź poznamy w połowie lutego, gdy zakończy się termin składania ofert na wynajem pomieszczenia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz