Aleksandra Hulecka zwycięża w Gdańsku!

28 stycznia 2014r. | Drukuj

Znakomita młoda wokalistka – Aleksandra Hulecka, ćwicząca na co dzień w Studiu Piosenki Słupskiego Ośrodka Kultury, zwyciężyła w VI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”.

fot. emcek.pl

fot. emcek.pl

Konkurs, pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, odbywał się w Pałacu Młodzieży w Gdańsku od 24 do 26 stycznia. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wybranej przez siebie kolędy lub pastorałki.

Aleksandra Hulecka zaśpiewała „Chcę byś miał spokojne, dobre święta” z repertuaru Anny Marii Jopek (polska wersja bardzo popularnej kolędy „Have Yourself a Merry Little Christmas”). Jury niezwykle wysoko oceniło występ słupskiej wokalistki, które zdobyła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Ona pisze:

    Gratulacje dla młodej i utalentowanej wokalistki, ale warto może też wspomnieć, że równie znakomite młode wokalistki z zespołu RAFAELKI, ćwiczące na co dzień Studiu Piosenki Słupskiego Klubu Kwadrat w Słupsku, także zwyciężyły w VI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”.

    Rafaelki zaśpiewały „Nad Światem Cicha Noc” z repertuaru Czerwonych Gitar i wzbudzając wielkie uznanie Jury, zdobyły I miejsce w kategorii zespołów ponadgimnazjalnych.

Dodaj komentarz