Skradzione auto sprzedali na złom

20 stycznia 2014r. | Drukuj

W piątek policjanci z wydziału kryminalnego lęborskiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch 18 latków z Cewic i Lęborka, którzy w czwartek w Cewicach włamali się do vw golfa, ukradli go, a następnie sprzedali w punkcie skupu złomu w Mostach.

fot. KPP Lębork

fot. KPP Lębork

Zatrzymani mężczyźni kradziony pojazd o wartości 2500 zł, zapakowali na wcześniej zamówioną z punktu skupy złomu lawetę. 22 letni kierowca lawety również został zatrzymany. Samochód został odzyskany na terenie punktu skupu złomu w Mostach, jednak był już rozłożony na części. W mieszkaniu jednego z zatrzymanych 18 latków policjanci w trakcie przeszukania odnaleźli radio i cb radio ze skradzionego golfa.

Sprawcy włamania i kradzieży zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za czyn, którego dokonali może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast kierowca lawety, który kupił skradziony pojazd odpowie za paserstwo, za które grozi kara do pięć lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz