Słupsk: Nieletni z marihuaną w piwnicy

17 stycznia 2014r. | Drukuj

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali nieletniego mieszkańca Słupska, podejrzanego o posiadanie narkotyków. 16 latek miał przy sobie ponad 9 gramów marihuany. Sprawą nieletniego słupszczanina zajmie się sąd rodzinny, który podejmie decyzje o dalszym jego losie.

fot. archiwum - policja.pl

fot. archiwum – policja.pl

Kryminalni z I Komisariatu w Słupsku w trakcie służby w rejonie ulicy Wileńskiej zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy weszli do klatki schodowej. Podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie jednego z nich, który gwałtownie rozglądał się na boki.

– Śledczy idąc za nimi zastali ich w piwnicy. W rozmowie z policjantami osoby te nie były w stanie określić powodu, dla którego są w tym miejscu. W trakcie legitymowania okazało się jednym z mężczyzn jest 16 letni słupszczanin. Chłopak był wyraźnie zdenerwowany wizytą policjantów i kurczowo trzymał rękę w kieszeni. Podczas przeszukania okazało się, że miał tam schowany woreczek z zawartością zielonego suszu roślinnego – relacjonuje Robert Czerwiński – rzecznik słupskiej Policji.

Przypuszczenia śledczych, że znajduje się tam marihuana potwierdziło badanie testerem narkotykowym. W woreczku znajdowało się ponad 9 gramów tego narkotyku.

16 latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Sprawa 16 letniego słupszczanina zostanie także skierowana do sadu rodzinnego, który zadecyduje o jego dalszym losie. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz