Wystawa malarstwa Małgorzaty Ewy Mularczyk

17 stycznia 2014r. | Drukuj

W czwartek 23 stycznia o godz. 17.00 w podziemiach Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku (Restauracja Anna de Croy) otwarta zostanie wystawa malarstwa Małgorzaty Ewy Mularczyk. Ekspozycję oglądać będzie można do 28 lutego.

mat. prasowy

mat. prasowy

Małgorzata Ewa Mularczyk to słupszczanka, od lat dziecięcych zafascynowana rysunkiem i malarstwem. W swej twórczości skupia się na malarstwie sztalugowym. Ideą jej sztuki jest odnalezienie i utrwalenie na płótnie postaci, pejzażu, czy martwej natury w formie dostępnej tylko artystce.

mat. prasowy

mat. prasowy

Pani Małgorzata należy do członków Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego oraz w Usteckiego Klubu Plastyka.Prace Małgorzaty Mularczyk były eksponowane na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” podczas XVI. Konfrontacji Sztuki Kobiecej. Dotychczas uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych, konkursach, plenerach.

Wstęp wolny.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz