Rekordowa zbiórka na WOŚP w gminie Cewice

14 stycznia 2014r. | Drukuj

W niedzielę 12 stycznia w 5 miejscowościach z terenu Gminy Cewice odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

fot. UG Cewice

fot. UG Cewice

Imprezy i zbiórki z tej okazji zorganizowano w Zespole Szkół w Cewicach (sztab główny), w Klubie Wojskowym w Siemirowicach, w Szkole Podstawowej w Maszewie Lęborskim, w remizie OSP Pieski oraz w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Popowie. Organizatorzy zapewnili wszystkim mnóstwo atrakcji, zadbali o to aby program był wypełniony po brzegi.

Nie zabrakło występów najmłodszych jaki i starszych, konkursów i oczywiście licytacji! Lista sponsorów była bardzo długa, na aukcji można było wygrać m.in. ogromny kosz upominkowy ufundowany przez Wójta Gminy Cewice, lustro, grill, romantyczną kolację dla dwojga czy bon na paliwo.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów, wolontariuszy i hojności mieszkańców udało się pobić kolejny rekord – uzbierana kwota to aż 30.927,57 zł. Jest to najwyższa kwota wśród gmin powiatu lęborskiego.

Galeria


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz