Bałtyk wyrzuca na brzeg… martwe krowy

13 stycznia 2014r. | Drukuj

Na bał­tyc­kich plażach Szwe­cji i Danii  po­ja­wi­ły się mar­twe krowy. Od 29 grud­nia morze wy­rzu­ci­ło na brzeg już osiem  zwie­rząt.Prawdopodobnie wyrzucono je z przepływającego północną trasa statku.

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

Martwe bydło pojawiło się na pla­żach Danii i po­łu­dnio­wej Szwe­cji. Dzisiaj kolejną zdechłą krowę znalazł na plaży w Ystad pracownik komunalny. Wszystkie zwierzęta miały odcięte kawałki uszu. Śledztwo policji wskazuje na to, że zrobiono to celowo, aby zatrzeć oznaczenia zwierząt. Szwedzkie media informują o tym, że martwe krowy były najprawdopodobniej przewożone przez libański statek Abou Kariv IV. Po śmierci zwierzęta zostały wyrzucone przez załogę do Bałtyku. Dziś statek pokonał Kanał Kiloński i odpłynął w kierunku Bejrutu. Według Szwedów bydło miało być przewożone ze Stanów Zjednoczonych na Litwę.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz