Wielka Orkiestra grała także w Łebie

13 stycznia 2014r. | Drukuj

Podczas XXII Finału WOŚP w Łebie odbyła się zagorzała licytacja wielu fantów. Pod młotkiem znalazły się m.in. gadżety miasta Łeba, Szczyrk i Mikołajki partnerów akcji Morze, Góry i Mazury, przy wsparciu Radia ZET, które przyłączyło się do aukcji WOŚP przekazując gadżety z logo radia (płyta Radia ZET vol. 6, zegarek, plecaki dziecięce).

fot. Agnieszka Pałac

fot. Agnieszka Pałac

Fanty przekazały również członkinie Klubu Pracy Twórczej Absurd w Łebie.  Jednymi z najbardziej unikalnych fantów były właśnie obrazy przekazane przez Klub Absurd, które w sumie wylicytowano za kwotę 865 zł oraz Medal Morsa Łebskiego z Koszulką Łeby, który wylicytowano za kwotę 200 zł. Wszystkie rekwizyty cieszyły się zainteresowaniem wśród obecnych, a wymienione fanty to tylko niektóre spośród 40 licytowanych.

W przerwach między licytacjami nie można było się nudzić. Gości zabawiały występy lokalnych zespołów. Orkiestrę w Łebie rozpoczęły grupy muzyczno – wokalne z Gimnazjum w Łebie: niezastąpiony zespół VIVO i zespół LITTLE TALKS. Podczas tanecznych występów można było podziwiać młode talenty z łebskich szkół takie jak zespół taneczny Presto z Gimnazjum. Przedstawione zostały również sztuki walki karate przez dzieci z grupy Małych Karateków z klubu Shotokan – sekcja Łeba, a na zakończenie zaśpiewał dla nas Bartek Dębski wokalista z Koszalina.

W łebskim sztabie WOŚP czynnie zaangażowało się 60-ciu wolontariuszy w działaniach organizacyjnych, administracyjnych oraz artystycznych. Całe wydarzenie profesjonalnie poprowadziła Pani Elżbieta Frączek z łebskiego Gimnazjum.

– Jesteśmy szczęśliwi, że ludzi dobrego serca nieustannie przybywa. Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom Łeby i zaangażowanym w organizację WOŚP w Łebie. To dzięki Wam możemy zasilić konto WOŚP o kwotę blisko 6 900 zł! Dziękujemy i do zobaczenia za rok – podsumowują organizatorzy.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz