Styczniowe spotkania z Zumbą w Słupsku

10 stycznia 2014r. | Drukuj

Słupski Ośrodek Kultury nie zapomina o wszystkich miłośnikach gorących rytmów, którzy zdążyli już zakochać się w Zumbie. Pamięta też oczywiście o wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli i ich też serdecznie zaprasza na styczniową Zumbę w SOKu.

mat. prasowy

mat. prasowy

W nowym terminie, w każdy poniedziałek stycznia o 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1, będziemy tańczyć do utraty tchu… i zbędnych kilogramów.

Zumba to połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Taka kombinacja gwarantuje znakomitą zabawę oraz możliwość uczestnictwa osobom o różnym stopniu przygotowania sportowego oraz będących w dowolnej grupie wiekowej. Zajęcia Zumby wykorzystują intuicyjną zdolność do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie są nużące, a gwarantują znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Najbliższe spotkania z Zumbą

  • 13 stycznia godz. 18.00
  • 20 stycznia godz. 18.00
  • 27 stycznia godz. 18.00

Koszt wstępu na zajęcia wynosi 15 zł. Dla mam, które zdecydują się zabrać swoje pociechy organizatorzy mają specjalną ofertę – opłata dla dziecka biorącego udział w warsztatach wynosi jedynie 5 zł.

Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz